Imprezy

Imprezy dla firm

Oferujemy kompleksową organizację imprez integracyjnych dla firm. Specjalizujemy się w organizacji imprez fabularnych, podczas których uczestnicy, podzieleni na grupy, poruszają się po trasie i wykonują zadania, aby osiągnąć wyznaczony cel. Scenariusz takiej imprezy jest każdorazowo układany zgodnie z wymaganiami grupy - może nawiązywać do profilu firmy, do nowo wprowadzanego produktu, itp. W scenariusz wplatamy różnorodne zadania - n p. konieczność przejścia po moście linowym w celu zdobycia mapy, przeprawa łódką na wyspę po dalszą część opisu trasy, poszukiwania wykrywaczami metalu, strzelanie z łuku, etc. Każdorazowo staramy się, aby zadania były logicznie powiązane ze scenariuszem i stanowiły spójny element zabawy.

Podczas tego typu imprezy uczestnicy nie rywalizują ze sobą, lecz muszą współpracować - zarówno w obrębie jednej grupy, jak i między poszczególnymi grupami. Dopiero połączenie zdobytych informacji i rozwiązanie zadań pozwoli osiągnąć ostateczny cel zabawy.

Imprezy takie najlepiej udają się przy grupach liczących do 50 osób. Przy liczniejszych grupach scenariusz imprezy trzeba uprościć.

Miejsce zabawy:
Proponujemy zorganizowanie imprezy w okolicach Mrągowa na Mazurach. Atutem tych okolic jest duża dostępność różnorodnej bazy noclegowej, atrakcyjne widokowo trasy o rożnym stopniu trudności, możliwość włączenia w imprezę dodatkowych elementów (jazda konna, rejsy statkiem, spływy kajakowe, etc.)

W okolicach Mrągowa dysponujemy kilkoma gotowymi trasami, które można łączyć i modyfikować. Daje to możliwość spędzenia w terenie kilku godzin lub całego dnia. W obrębie tych tras istnieją miejsca, gdzie zorganizować można zadania dodatkowe, takie jak paintball, zadania alpinistyczne, przejazdy quadami, etc.

Ponadto dysponujemy własnym terenem, przystosowanym do przejażdżek sprzętem gąsienicowym i innymi pojazdami wojskowymi. Znajduje się tam również tor off-road dla samochodów terenowych i quadów.

Możemy również zorganizować imprezę w innych rejonach Polski – działaliśmy w okolicach Warszawy, nad morzem, w Puszczy Białowieskiej i w górach.

Dodatkowe atrakcje

posiłek na trasie (kuchnia polowa, ognisko, grill, ew. jedzenie z termosów wojskowych)

wykorzystanie pojazdów militarnych (czołg T-55, transporter gąsienicowy PTS-M, transportery opancerzony SKOT, BRDM, ciężarówki 6X6)

dodatkowe zadania (alpinistyczne, przejazdy quadami, paintball, canoe, itp.)

Bezpieczeństwo:
Trasy naszych imprez oraz zadania dodatkowe są dobierane pod kątem pełnego bezpieczeństwa uczestników. Instruktorzy oceniają możliwości każdego uczestnika i tak dobierają zadania, aby zachować duży margines bezpieczeństwa.

Na wszystkich naszych imprezach obecny jest ratownik drogowy PZMot, na specjalne życzenie możemy zapewnić obstawę medyczną imprezy (karetka z pełnym zespołem medycznym na samochodzie Nissan Patrol). Możemy również zorganizować szkolenie z pierwszej pomocy a także pokaz ratownictwa drogowego z użyciem sprzętu hydraulicznego wykorzystywanego przez straż pożarną.

Trasa:
Zapewniamy wytyczenie i oznakowanie trasy, przygotowanie notatek nawigacyjnych dla wszystkich uczestników, przygotowanie miejsc prób off-road, przygotowanie zadań nawigacyjnych i zadań sprawnościowych.

Co do atrakcji off-road, to oprócz mało uczęszczanych, często bardzo błotnistych i trudno przejezdnych dróg uczestnicy mogą trafić na tor wytyczony w nieużywanej żwirowni (ostre zjazdy i podjazdy, trawersy) a także na przejazdy przez obszary bagienne (konieczność użycia wyciągarki, trapów, etc.)