Oferta specjalna

Oferta specjalna

Dla turystów, którzy przebywają w Mrągowie i okolicach przygotowaliśmy ofertę specjalną - czterogodzinną imprezę, podczas której:

  • odbieramy Państwa z miejsca, gdzie mieszkacie,
  • jedziemy wojskowymi samochodami terenowymi po najpiękniejszych drogach w okolicach Mrągowa. Odwiedzamy ciekawe miejsca, leżace z dala od utartych szlaków turystycznych,
  • dojeżdżamy do Muzeum Sprzętu Wojskowego w Mrągowie. Tu zwiedzają Państwo muzeum, a następnie wyruszają na patrol transporterem opancerzonym,
  • następnie odwozimy Państwa do miejsca, gdzie zaczęliśmy naszą wycieczkę.
Proponowana impreza stanowi największa atrakcję dla dzieci. Podróż wojskowymi "jeepami", możliwość wejścia do prawdziwego czołgu, wycelowania armaty oraz przejażdżka transporterem opancerzonym pozostawiają niezapomniane wrażenia! Ale gwarantujemy, że nie tylko dzieci będą się dobrze bawić - dorośli też będą mieli co wspominać! Takich zdjęć z wakacji nie będzie miał nikt!!!

Cennik:
1-4 osób 700 zł
5-8 osób 1000 zł
9-12 osób 1400 zł
13-16 osób 1800 zł
 
Cennik bez przejażdżki transporterem opancerzonym:
1-4 osób 350 zł
5-8 osób 700 zł
9-12 osób 1100 zł
13-16 osób 1500 zł
 
Uwaga! Powyższe ceny obowiązują w przypadku rozpoczęcia i zakończenia imprezy w promieniu 25 km od Mrągowa (np. Mikołajki, Kosewo, Piecki, Sorkwity) Przy większych odległościach lub większej grupie - cena do negocjacji.

 

W sprawie dostępnych terminów i rezerwacji imprezy prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503 912 960 lub na maila: imprezy@imprezy.mragowo.pl.