Turystyka

Turystyka:

O Mrągowie większość z Państwa słyszała pewnie pewnie przy okazji Pikniku Country. Samo miasto jest popularnym ośrodkiem turystycznym, w pobliżu jest wiele pensjonatów, campingów i ośrodków wypoczynkowych.

My możemy pokazać Państwu okolice Mrągowa z nieznanej, bardzo interesującej strony. Mieszkamy tu i interesujemy się historią tych ziem. Zjeździliśmy je wzdłuż i wszerz, a ciągle nas czymś zaskakują.

Atrakcje przyrodnicze, rezerwaty, bunkry i umocnienia ukryte wśród lasów, ogromne pałace i tajemnicze grobowce - to wszystko może znaleźć się na naszym szlaku.

Unikamy wydeptanych ścieżek, naszą trasę staramy się zawsze układać tak, aby nie wiodła popularnymi szlakami.

Jako środek transportu wybieramy samochód terenowy - on daje niezależność i możliwość dotarcia do miejsc, do których nie dojedzie autokar.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich:

  • jeśli nie masz własnego samochodu terenowego, pojedziemy naszym
  • jeśli masz własny samochód, możemy pojechać w roli przewodnika oraz ubezpieczać Cię w trudniejszych momentach
  • jeśli chcesz spędzić na Mazurach więcej czasu - możemy zaoferować noclegi w naszych pokojach gościnnych. Program pobytu dostosujemy do Twoich oczekiwań - jedno, co możemy obiecać to to, że nie będziesz
  • się nudził! Nie zabierzemy Cię do muzeum, gdzie trzeba zakładać kapcie i nie wolno niczego dotykać. Pokażemy Ci w zamian takie miejsca, do których będziesz z przyjemnością wracał!